› Kalendář akcí

 • 01.07.2018
  Projekt "Mám na to"
  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)
  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.
  Více o projektu zde.
  __________________________
 • 01.01.2018

  Konference, semináře a jiné

  Na níže uvedené webové adrese

  najdete přehled konferencí,

  seminářů, školení a dalších

  zajímavých akcí, které se

  konají v následujícím období.

  inovacnipodnikani.cz/udalosti

   


› Dokumenty

Do 12. února se můžete přihlásit o svůj první milion

Zlín, 05.02.2019

Peníze se hodí, mentoring je ale k nezaplacení

 

Pro ty, kdo chtějí rozjet vlastní podnikání či se v něm posunout dál, je určen projekt Můj první milion. Nabízí možnost získat atraktivní ceny, ale především zkušenosti, znalosti a know-how úspěšných podnikatelů, investorů a odborníků. Uzávěrka přihlášek do 12. ročníku je stanovená na 12. února. Tradiční projekt, za nímž stojí Technologické inovační centrum, letos přichází s pozměněným konceptem – méně soutěžení, více mentoringu.


 

Finanční a věcné ceny v hodnotě 300 tisíc korun jsou pořád dobrým lákadlem, projekt však stojí na jiných pilířích – přednáškách, workshopech, individuálních konzultacích a dalších formách pomoci se startem podnikání. Ti, kdo mají zájem poradit se s experty, mají možnost přihlásit se už jen do 12. února. Ze zaslaných přihlášek vybere komise finalisty, které čeká akcelerační program. „Bez ohledu, jak nakonec soutěž dopadne, už sama účast v akceleračním programu je vlastně vítězstvím. Všichni zúčastnění totiž získají řadu informací a dovedností, díky nimž mohou posunout svůj záměr k realizaci,“ prozradil za pořadatele Petr Konečný. Přihlášky a podrobnosti pro uchazeče jsou dostupné na www.mujprvnimilion.cz.

 

Můj první milion je rozdělený na dvě kategorie – hlavní patří studentům vysokých škol a veřejnosti, druhá je určená pro studenty středních škol. Projekt je otevřený všem, kdo chtějí úspěšně realizovat svůj nápad či originální myšlenku. Jeho součástí jsou mimo jiné intenzivní šestitýdenní akcelerační program plný workshopů a přednášek a konzultační hodiny s mentory, vybranými partnery projektu. Ti budou odpovídat účastníkům na konkrétní dotazy z jednotlivých oborů a pomohou jim tak překonat překážky, jež jim doposud bránily rozjet vlastní business.

 

Svůj čas, odbornost a praktické zkušenosti z vlastní podnikatelské praxe nabízí v projektu Můj první milion odborníci ze Zlínského kraje, kteří se podělí o exkluzivní kontakty, poskytnou pomoc s růstem konkrétních projektů a podpoří jejich zviditelnění. „Rozvoji akceleračního programu jsme věnovali velkou pozornost. Vedly nás k tomu pozitivní reakce ze strany soutěžících z minulých ročníků. Ti hodnotili možnost konzultovat svůj záměr s odborníky, podnikateli a investory jako výjimečně přínosnou. Oslovili jsme tedy úspěšné podnikatele napříč různými obory, abychom poskytli potenciálním podnikatelům nejlepší možné informační zázemí,“ dodal Petr Konečný.

 

Tradičními partnery jsou Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje, společnost Synot ICT Services provozující datové centrum, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně a další. „Nově jsme oslovili portál Roklen24 či multichannel marketingovou agenturu MIUZA. Vybírali jsme mentory tak, abychom zasáhli co nejvíc business oblastí a zaštítili je silnými partnery. Účastníky projektu tak podpoří mimo jiné Václav Liška ze společnosti Aukro, investor a podnikatel David Grác, Roman Šalomoun z Jablotronu, Miroslav Valenta ze Synotu či Radek Musil stojící za projektem Fundlift,“ uvedla manažerka projektu Můj první milion Olesja Lancevská.

 

 

Další informace

Mgr. Olesja Lancevská

Koordinátorka projektu

+420 739 570 792

lancevska@ticzlin.cz

 

Technologické inovační centrum s.r.o.

Vavrečkova 5262, budova 23, 760 01 Zlín

www.mujprvnimilion.cz

www.facebook.com/TICZlin

 © 2007 - 2019 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET