› Kalendář akcí

 • 01.07.2018
  Projekt "Mám na to"
  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)
  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.
  Více o projektu zde.
  __________________________
 • 01.01.2018

  Konference, semináře a jiné

  Na níže uvedené webové adrese

  najdete přehled konferencí,

  seminářů, školení a dalších

  zajímavých akcí, které se

  konají v následujícím období.

  inovacnipodnikani.cz/udalosti

   


› Dokumenty

Inovační firma Zlínského kraje 2012: Zvyšte image svojí firmy a získejte zákazníky

Zlínský kraj, 02.02.2012

Podařilo se vám v loňském roce zavést takové inovace, které výrazně přispěly k rozvoji vašeho podnikání. Odlišujete se tím od konkurence? Pochlubte se svým úspěchem v soutěži Inovační firma Zlínského kraje. Případné ocenění a zajištěná publicita zvýší vaši image a pomůže vám najít nové zákazníky.


Soutěž již potřetí vyhlašuje Zlínský kraj, pořádáním je pověřeno Technologické inovační centrum. „Reálnou šanci na úspěch mají ty společnosti, které v loňském roce dosáhly díky inovacím výrobků, služeb, postupů či technologií výjimečných výsledků v rozvoji svého podnikání. Pro oceněné firmy je zajištěna publicita v respektovaných médiích a formou publikací i na akcích pořádaných Technologickým inovačním centrem či Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně, která je strategickým partnerem soutěže,“ poznamenala ředitelka centra Daniela Sobieská.

 

Do soutěže Inovační firma Zlínského kraje 2012 je možné se přihlásit prostřednictvím registračního formuláře dostupného na adrese www.inovacnipodnikani.cz/soutez. Společnosti mohou podávat přihlášky do 30. března 2012, slavnostní vyhlášení se uskuteční v květnu. 

 

V předešlém ročníku se do soutěže registrovalo 16 firem. Jako vítěze vybrala porota složená z odborníků společnost Koma Modular Construction, s.r.o., z Vizovic. Firma zaujala zejména inovacemi v oblasti nízkoenergetických modulárních staveb, které jsou vhodné pro rychlou a ekonomickou výstavbu. Držiteli dvou čestných uznání se staly firmy TES VSETÍN, a.s., zabývající se výrobou elektrických strojů, a firma 5M, s.r.o. z Kunovic, která vyrábí lepidla, kompozitní a sendvičové materiály.

 

Partneři

Strategický partner

 • Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

 

Generální partner

 • Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje

 

Mediální partneři

 • Mladá fronta DNES
 • iDNES.cz

 

Ostatní partneři

 • Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest
 • Asociace inovačního podnikání ČR
 • Česká spořitelna, a.s.
 • Krajská hospodářská komora Zlínského kraje
 • Inovační infrastruktura Zlínského kraje


© 2007 - 2019 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET