› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Barcamp se vrací na Vsetín

Vsetín, 14.02.2011

V sobotu 19. února se uskuteční již druhý vsetínský Barcamp. Po loňském prvním ročníku, který se někteří nebáli nazvat „epochálním“, se můžeme opět těšit na řadu zajímavostí a dozvědět se něco o nejnovějších trendech v oblastí internetových technologií a služeb a jejich pronikání do všech oblastí běžného života.


Akce bude probíhat v prostorách Podnikatelského inkubátoru Maštaliska na Horním náměstí ve Vsetíně. Přesný časový plán Barcampu a jeho doprovodného programu, který začíná v sobotu od 10:00 hodin, bude možné najít vč. dalších užitečných informací na webu vsetin2011.barcamp.cz několik dní před začátkem akce.

 

Smyslem akce je šířit nové myšlenky a informace, sdílet zkušenosti mezi účastníky a podněcovat k dalším inovačním aktivitám. Barcamp je také důležitým místem pro networking - nezávislí profesionálové, freelanceři, lidé z firem, studenti nebo lidé z neziskových organizací se na něm mohou potkávat, tvořit partnerství nebo získávat nové kontakty.

 

Důležitým prvkem je pak maximální flexibilita programu, který je možné přizpůsobit podle zájmu a aktivity účastníků. Snahou je namixovat jak technologický, tak podnikatelský nebo marketingový pohled na internet a věci s tím související. Každý zde může najít něco, co jej inspiruje - protože pro každého může být každá z přednášek poznáním něčeho nového. A hlavně, do Barcampu investujete jen svůj čas, protože účast na Barcampu je pro všechny zdarma.

 

Vzhledem k značnému zájmu o akci se předpokládá, že na barcamp dorazí okolo 200 účastníků. Po zkušenostech z loňského ročníků se dá očekávat, že diskuze budou probíhat do pozdních odpoledních hodin.  Po celodenním náročném programu je proto pro účastníky Barcampu přichystána afterparty. V neformální atmosféře a ve vyhrazeném prostoru pouze pro účastníky Barcampu bude možné pokračovat v započatých debatách z oficiální části programu.

 

Potřebujete něco víc? Napište na vsetin@barcamp.cz. Barcamp Vsetín 2011 pořádají Michal Berg, Tomáš Novosad, Olga Biernátová, Vojta Pohůnek a Aleš Koňařík.

 

 

 

Barcamp Vsetín 2011 je pořádán v rámci projektu V.I.P. – VZDĚLÁVÁNÍ, INOVACE, PARTNERSTVÍ, který je realizován s finančním přispěním Evropské unie prostřednictvím Operačního programu přeshraniční spolupráce SR – ČR 2007 - 2013.

 

 

 

  


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET