› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Získejte pro vaši firmu prestižní ocenění „Inovační firma Zlínského kraje roku 2010“

Zlín, 24.05.2010

Pokud jste majiteli či představiteli firmy, která inovuje svoji produkci a aktivně působí ve Zlínském kraji, máte možnost získat titul „Inovační firma Zlínského kraje roku 2010“ v rámci 2. ročníku stejnojmenné soutěže. Termín pro přihlášení do této soutěže trvá do 23. června 2010.


Soutěž hodnotí firmy na základě přihlášek s popisem jejich konkrétní inovační aktivity a obecně přístupu k řešení inovací. Reálnou šanci na úspěch v soutěži mají firmy, které v minulém roce dosáhly díky inovacím svých výrobků, služeb, procesů či technologií dobrých výsledků při rozvoji svého podnikání.

Příležitostí pro účastníky soutěže je, kromě možnosti získat prestižní ocenění udělené představiteli Zlínského kraje, také publicita oceněných firem a prezentace jejich činností široké veřejnosti. Toto bude zajištěno formou článků, rozhovorů, brožur, výstav apod. zejména na regionální, ale také i na národní a mezinárodní úrovni, s přispěním partnerů soutěže a Zlínského kraje.

Organizací soutěže je pověřeno Technologické inovační centrum s.r.o., které provozuje webové stránky soutěže http://www.inovacnipodnikani.cz/soutez/ . Zde zájemci naleznou všechny potřebné informace o soutěži, včetně jednoduchého registračního formuláře a přihlášky.

Vyhlášení výsledků soutěže se uskuteční na podzim 2010. V minulém roce byla Inovační firmou Zlínského kraje vyhlášena společnost 5M s.r.o. Představitelé Zlínského kraje navíc udělili čestná uznání za inovační aktivity firmám KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o. a TAJMAC-ZPS, a.s.

Soutěž podporují následující partneři: Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje, Česká spořitelna, Asociace inovačního podnikání ČR, Czechinvest, Regionální podpůrný zdroj s.r.o., Obchodní a hospodářské komory ve Zlíně, Uherském Hradišti, Kroměříži a Vsetíně, Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Podnikatelský inkubátor Kunovice - Panský Dvůr s.r.o., Regionální centrum kooperace a.s. a Valašskokloboucké podnikatelské centrum, s.r.o.

Mediálními partnery soutěže jsou: měsíčník Moravské hospodářství, agentura Mediafax, RTA Zlín, TV Slovácko, Radio Čas, měsíčník Okno do kraje, regionální periodika Spektrum Rožnovska, Dobrý den s kurýrem, Zlínský deník a Valašské internetové noviny.

Bližší představení soutěže formou krátkého videospotu můžete shlédnout na následující internetové stránce: www.youtube.com/watch?v=lk-z53HC9HY - Video - Inovační firma Zlínského kraje roku 2010.


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET