› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Studenti nahlédli do světa podnikání

Zlín, 17.12.2009

Technologické inovační centrum s.r.o. ve spolupráci s partnery uspořádalo další ze série workshopů určené pro studenty středních a vysokých škol ve zlínském regionu.


Dne 16.12.2009 proběhl v prostorách Podnikatelského inovačního centra Zlín workshop pro studenty středních škol na téma „Začínáme s podnikáním“. Nabídku zúčastnit se workshopu využili pedagogové a studenti ze Střední odborné školy Holešov a Střední průmyslové školy Zlín.
 
Cílem workshopu bylo seznámit studenty s možnostmi podpory pro začínající podnikatele a to formou využití služeb podnikatelského inkubátoru. O své zkušenosti z podnikatelské praxe se podělili zástupci firem, kteří využili právě služeb podnikatelského inkubátoru ve Zlíně a ve Vsetíně.
 
Studenti, které zaujalo prostředí podnikání, si mohou své dovednosti vyzkoušet v soutěži Technologického inovačního centra s.r.o.„Nejlepší podnikatelský záměr 2009/2010“, kam se mohou se svým nápadem přihlásit. Pedagogové mohou svým studentům přiblížit prostředí podnikání i prostřednictvím programů organizace Junior Achievement, jako je například reálná studentská společnost.
 
Na přípravě a realizaci workshopu se podíleli zástupci společností Technologické inovační centrum s.r.o., Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska, o.p.s., Junior Achievement ČR, Aukro s.r.o. a eSports.cz, s.r.o.
 
  
Akce se konala v rámci projektu Trenčiansko-zlínská inovační platforma, který je realizován s finančním přispěním Evropské unie prostřednictvím Operačního programu přeshraniční spolupráce SR – ČR 2007 - 2013.
 
 
  


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET