› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Inovační firma Zlínského kraje

Zlín, 01.10.2009

Hejtmanství slavnostně vyhlásilo výsledky premiérového ročníku soutěže Inovační firma Zlínského kraje 2009. V konkurenci 22 soutěžících společností zvítězila se svými inovačními aktivitami a s nimi propojenými ekonomickými výsledky společnost 5M, s.r.o. z Kunovic. Ta se zabývá výrobou lepidel, kompozitních a sendvičových materiálů pro široké uplatnění zejména v oblasti výroby letadel, kolejových a silničních vozidel, sportovních potřeb a stavebnictví.


Organizátoři soutěže ocenili v rámci slavnostního středečního večera ve zlínské Baťově vile inovační aktivity regionálních společností také dvěma čestnými uznáními. První získala vizovická firma Koma Modular Construction, s.r.o., zabývající se výrobou skladovacích i obytných kontejnerů určených pro nejrůznější použití. Čestné uznání získala také zlínská strojírenská společnost Tajmac - ZPS, a.s., produkující obráběcí a soustružnická centra i automaty.
„Smyslem soutěže bylo ocenit a prezentovat ty podnikatelské subjekty, které dosahují v oblasti inovací dobrých výsledků. Věřím, že tato soutěž přispěje ke zviditelnění inovačních aktivit všech soutěžních firem a výsledky budou pro oceněné, ale i všechny ostatní, motivací k dalšímu rozvoji. Zároveň chceme touto soutěží prezentovat Zlínský kraj jako inovační region a vyzdvihnout konkrétní příklady úspěšných firem majících zájem o prezentaci svých aktivit a zavedených inovačních procesů,“ uvedl hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák.
 
Do soutěže se mohl po splnění obecných předpokladů přihlásit každý podnikatelský subjekt se sídlem na území Zlínského kraje. Hejtmanství při organizaci této soutěže vyhlášené v březnu letošního roku úzce spolupracovalo s Technologickým Inovačním Centrem a strategickým partnerem soutěže Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně. Generálním partnerem soutěže bylo Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje a na zajištění soutěže spolupracovali také Česká spořitelna, CzechInvest, Asociace inovačního podnikání ČR, jednotlivé Obchodní a hospodářské komory Zlínského kraje, Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska, Regionální centrum kooperace, Valašskokloboucké podnikatelské centrum a Regionální podpůrný zdroj.
 
Předsedou řídícího výboru premiérového ročníku soutěže Inovační firma Zlínského kraje 2009 byl statutární náměstek hejtmana Libor Lukáš, místopředsedou náměstek hejtmana Jaroslav Drozd.


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET