› Kalendář akcí

 • 01.07.2018
  Projekt "Mám na to"
  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)
  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.
  Více o projektu zde.
  __________________________
 • 01.01.2018

  Konference, semináře a jiné

  Na níže uvedené webové adrese

  najdete přehled konferencí,

  seminářů, školení a dalších

  zajímavých akcí, které se

  konají v následujícím období.

  inovacnipodnikani.cz/udalosti

   


› Dokumenty

Inkubátor získal akreditaci

Jiří Žůrek, 05.01.2009

Podnikatelský inkubátor provozovaný Agenturou pro ekonomický rozvoj Vsetínska, který sídlí ve zrekonstruované budově Maštalisek na Horním městě, patří od prosince loňského roku mezi tzv. akreditovaná zařízení. Akreditace Společnosti vědeckotechnických parků ČR se uděluje při splnění řady podmínek, přičemž tou základní je vysoká kvalita poskytovaných služeb.


Akreditační rozhodnutí převzal 2. prosince ředitel Agentury pro ekonomický rozvoj Vsetínska Miroslav Evják v sídle Senátu Parlamentu České republiky. Stalo se tak u příležitosti 15. ročníku mezinárodního sympózia INOVACE 2008. „Byli jsme jedním ze sedmi vědeckotechnických parků z celé České republiky, jež akreditaci získaly,“ uvedl po návratu z Prahy Evják s tím, že o udělení akreditace rozhodla komise, která kontrolovala splnění daných podmínek, mezi nimiž byl například provoz funkčního inkubátoru malých a středních inovačních firem, kvalitní technické a poradenské služby, zařazení do inovační infrastruktury v regionu a výchova k inovačnímu podnikání.
Akreditace je udělena do konce roku 2009, pak čeká agenturu její obhajoba. „Získání akreditace nám může pomoci při případných dalších aktivitách na poli podpory inovačního podnikání, při předkládání projektů a žádostí o dotace. Je to známka vysoké kvality,“ uvedl manažer agentury Filip Holzmüller.
Pro Agenturu pro ekonomický rozvoj Vsetínska je to už druhé ocenění. To první získala za rekonstrukci historického objektu na moderní podnikatelské zázemí v soutěži - Podnikatelská nemovitost roku 20007, a to v kategorii Brownfield, kde dostala cenu za 3. místo.


© 2007 - 2019 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET