› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Problém nebo příležitost - přijďte diskutovat

Vsetín, 28.05.2018

Vsetínská radnice připravuje na pondělí 11. června tradiční veřejné fórum s občany nazvané „S námi pro vás za jeden provaz“. Desátý ročník se uskuteční v 16 hodin ve velkém sálu domu kultury, kde bude diskuse se zástupci města nad problémy, které obyvatele Vsetína trápí.


Na úvod se návštěvníci dozvědí řešení problémů, které v loňském roce obyvatelé města Vsetína označili za nejpalčivější. Poté bude probíhat diskuze u tematických stolů, nad současnými příležitostmi a problémy z oblasti kultury, vzdělávání, sportu či dopravy, životního prostředí a rozvoje města.

 

„V každé oblasti se vyberou dva problémy, které postoupí do závěrečného hlasování. Hlasování se účastní všichni návštěvníci a vyberou tak TOP desítku, které se budeme věnovat,“ uvedla místostarostka Simona Hlaváčová s tím, že se město bude samozřejmě zabývat i ostatními podněty, které se do TOP desítky nedostanou. 

 

Svůj prostor k vyjádření dostane již tradičně také vsetínská mládež zastoupená žáky základních a středních škol, kteří budou mít na fóru vlastní stůl, u něhož průřezově proberou všechna témata.

 


 


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET