› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Startuje výběr těch nejlepších. Můj první milion.

Zlín, 01.02.2017

Včerejší půlnocí se uzavřel příjem přihlášek do 10. ročníku soutěže Můj první milion. Do 31. 1. 2017 měli možnost zájemci o podnikání z řad středoškoláků, vysokoškoláků a široké veřejnosti odeslat své podnikatelské záměry a přihlásit se tak k cestě k jejich prvnímu milionu. I letos je účast bohatě zastoupena. Přihlásilo se 103 soutěžících s celkem 73 podnikatelskými nápady.


Dnešním dnem započala celá soutěž, ve které budou všichni zúčastnění vyzváni k prezentaci svých plánů před odbornou porotou. Zkušení podnikatelé, ale i investoři vyberou celkem 10 projektů, které postoupí do dalšího kola. Vybraní soutěžící pak dostanou možnost zúčastnit se akceleračního programu složeného ze 6 workshopů, v rámci kterých budou na svých podnikatelských záměrech intenzivně pracovat, aby je dotáhli do realizační fáze.

 

Ty nejlepší čekají ceny v celkové hodnotě až 250 000 Kč, odměny formou kancelářských prostor či například pomoc a konzultace při tvorbě webových stránek. Tou největší odměnou budou ale zajisté cenné rady a zpětné vazby odborníků, kteří budou po celou dobu soutěžícím k dispozici.

 

Můj první milion je organizován Technologickým inovačním centrem a je jednou z mnoha aktivit Klubu Start-up 23, které TIC Zlín realizuje. Soutěž má za cíl nejenom ocenit nejlepší podnikatelské záměry, ale také zvýšit zájem o problematiku podnikání a zakládání firem. „Letos pořádáme již 10. ročník a rostoucí čísla přihlášených jen potvrzují zvyšující se zájem o problematiku podnikání a zakládání firem. V minulých letech jsme pomohli s rozjezdem několika úspěšných projektů jako je například celorepublikově známý motivační diář Doller, retro šaty Femme Fatale Dress či kvalitní zlínská obuv Vasky”, řekla Zuzana Drotárová, manažerka soutěže.

 

Jak se soutěž bude vyvíjet letos, můžete sledovat na webových stránkách www.mujprvnimilion.cz, kde jsou zveřejněny vítězové předešlých soutěží a kam přibudou po vyhlášení 6. dubna i vítězové jubilejního ročníku Můj první milion.

 

Partneři soutěže

Sdružení pro rozvoj Zlínského kraje

SYNOT ICT Services, a. s.

ČSOB a.s.

STEMICA a.s.

Lakšmí s.r.o.

HEXXA.CZ, s.r.o.

PRIA SYSTEM, s.r.o.

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

Startupedia s.r.o. – Hiri.cz

iTech21, s.r.o.

DOLLER

Sběrné suroviny UH, s.r.o.

JA Czech

Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska, o.p.s.

Podnikatelský inkubátor Kunovice – Panský Dvůr, s.r.o.

Valašskokloboucké podnikatelské centrum, s.r.o.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

 

Mediální partner

Rádio Kiss Publikum

 

Kontakt

Mgr. Zuzana Drotárová,

manažerka soutěže

drotarova@ticzlin.cz,

tel.: 739 570 792

 

 

 

    


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET