› Kalendář akcí

 • 01.01.2020

  Konference, semináře, akce

  Na níže uvedené webové stránce Technologického inovačního centra s.r.o. najdete přehled konferencí, seminářů, školení a dalších zajímavých akcí, které se konají v následujícím období.

  www.ticzlin.cz/udalosti
  __________________________

 • 01.07.2018

  Projekt "Mám na to"

  (reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/
  16_052/0009096)

  "Mám na to" je název projektu, který je realizován v období 07/2018 - 06/2021 pro obyvatele města Vsetína, kteří jsou ohroženi na trhu práce a sociálním vyloučením.

  Více o projektu zde.
  __________________________

 • 01.01.2018

  Provoz budovy č.p. 3 (Podnikatelský dům Maštaliska) na Horním náměstí ve Vsetíně je realizován za finanční podpory Města Vsetína
  __________________________


› Dokumenty

Podnikatelský inkubátor na Maštaliskách je poprvé ve své historii plně zasídlen

Vsetín, 24.07.2013

V současné době jsou veškeré nebytové prostory určené k pronájmu podnikatelům v rámci budovy Maštalisek obsazeny. Ve vsetínském podnikatelském domě je zasídleno 12 firem různě zaměřených oborů.


„Poprvé v historii máme na Maštaliskách plno. Nyní jsou zde dvě jazykové školy, jedna vysoká škola zdravotnického zaměření, spediční firma, dvě firmy zabývající se informatikou, realitní kancelář, dvě firmy zabývající se prodejem a nákupem materiálů a zboží, dvě advokátní kanceláře a Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska,“ vyjmenovala starostka města Iveta Táborská.

 

Firmy mohou v prostorách Maštalisek využívat veškerý servis spočívající v zapůjčení kancelářského nábytku, vysokorychlostní internet, společného kopírovacího centra, elektronickém zabezpečovacím systém, úklidu kanceláří.

 

„Součástí toho servisu jsou venkovní i podzemní parkovací plochy, dva plně multimediální jednací sály a další služby, jež jsou poskytovány v rekonstruované historické budově,“ pokračovala starostka Táborská.

 

Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s. dále nabízí ke krátkodobému pronájmu jednací sál o kapacitě až 90 osob, který lze využít pro jednání s partnery, konference, semináře, firemní večírky apod.

 

„V rámci individuálního jednání nabízíme také doplňkové aktivity, jako zajištění veškeré multimediální a ozvučovací techniky, vysokorychlostní internet pro realizaci videokonferencí zajištění kulturního programu, občerstvení a řadu dalších služeb,“ doplnil ředitel agentury Tomáš Pifka, s tím že pro veřejnost, zejména obyvatele Horního města je zde aktuální nabídka na pronájem podzemního parkovacího místa.

 

Agentura pro ekonomický rozvoj má tři hlavní úkoly: správu budovy Maštalisek a zajištění její maximální využití podnikatelskými subjekty, přípravu a realizace projektů vlastních, pro město a ostatní partnery a komunikaci s  nestátními neziskovými organizacemi, občany a podnikateli.

 

Agentura v současné době žádný vlastní projekt neřeší, spolupodílí se na administraci 3 projektů města Vsetína. Za první pololetí Agentura zpracovala a předložila žádosti o dotaci ve výši 18 milionů korun mj. na modernizaci oddělení LDN Vsetínské nemocnice. Pro veřejnost agentura pořádá veřejné diskuse o investicích města, setkání s politiky a podílí se na přípravě a realizaci osvětových kampaní jako je Den Země, Evropský týden mobility apod. Agentura také komunikuje s podnikateli a hledá efektivní prvek komunikace, zde jsou důležité akce setkání s podnikateli nad aktuálními tématy, děním ve městě a rozpočtem. V rámci podpory podnikání na Vsetíně využívá nových moderních prvků jako virtuální kanceláře, ready made společnosti či konzultace business a marketingových plánů v rámci takzvaného sociálního podnikání,“ uzavřela starostka Iveta Táborská.


© 2007 - 2021 Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska o.p.s., Webdesign: NOWONET